VýkupMobilov.sk

najlepšie ceny a prístup

0902 404 405

Výkup mobilov Bratislava - vykupujeme nové mobily

vykup.mobilov.sk bol založený na základe dlhoročných skúseností v oblasti výkupu mobilov s cieľom urýchliť a zefektívniť výkup mobilov v Bratislave. Aktuálne odkupujeme iba nové zariadenia. Tovar Vám vyplatíme hneď v hotovosti, nejde o žiaden komisionálny predaj - peniaze dostanete ihneď na ruku. Okrem nových mobilov vykupujeme aj nové tablety a nové počítače Apple. Je možný výkup aj viac kusov nových zariadení.

Ak máte záujem odpredať nám tovar, môžete nás kontaktovať priamo na telefónnom čísle 0902 404 405, alebo sa na výkup mobilov informovať prostredníctvom formulára. Pre urýchlenie komunikácie uprednostňujte telefonický kontakt.

vykup.mobilov.sk sa špecializuje na tieto hlavné oblasti:

výkup nových mobilov v Bratislave
výkup nových mobilov z akcií operátorov
hromadný (množstevný výkup) nových mobilov a nových mobilov z akcií operátorov výkup nových mobilov v rámci SR

Výkup mobilov Bratislava

Ponúkame Vám najrýchlejší výkup nových mobilov v Bratislave, platbu ihneď a za najvyššie ceny. Cenu každého mobilu hodnotíme individuálne a vždy podľa aktuálnej situácie na trhu tak, aby sme Vám zaň vedeli ponúknuť čo najvyššiu sumu. Ide hlavne o výkup nových mobilov Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi Redmi,.....

Výkup nových mobilov z akcií operátorov

Vykupujeme nové mobily aj z akcií operátorov ORANGE, O2, TELEKOM,....

Hromadný (množstevný výkup) nových mobilov a mobilov z akcií operátorov

Do nášho portfólia sústredíme aj väčšie množstevné odbery nových mobilov od firiem a zákazníkov, ktorí majú na výkup viac kusov nových mobilov, alebo im končia akcie u operátorov. Tovar platíme ihneď, nejde o komisionálny predaj. Ak Vám končí akcia (paušál) u operátora a Vaši zamestnanci majú stále funkčné zariadenia, nieje dôvod odkladať ponuku operátora a treba ju využiť. Oslovte nás a my Vám nájdeme najvýhodnejšie riešenie, aby ste vedeli, za ktoré nové mobilné telefóny dostanete čo najviac. Tento prieskum urobíme za Vás a v tejto oblasti ponúkame spoluprácu aj do budúcna pre ďalšie končiace akcie u operátora. Je jedno či ide mesačne o jednu akciu alebo máte čísiel viac, určite sa dohodneme pre spokojnosť oboch strán.

Výkup nových mobilov v rámci SR

Výkup mobilov je možný aj v rámci celej Slovenskej republiky (viď „Výkup nových mobilov v SR“) – taktiež vykupujeme iba nové nepoužité telefóny